WeselmySie.pl

Zadzwoń lub napisz
tel+48 732 930 270 mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

POLECAMY

www.pierwszytaniec.pl

Kursy pierwszego tańca na weselu. Kompletne przygotowanie pary młodej do rozpoczynającego wesele pierwszego tańca.

www.almaspei.pl

Fundacja “Alma Spei” kontynuuje wcześniej rozpoczęte projekty oraz poszerza swą działalność o nowe, ciekawe akcje w myśl przyświecającej nam idei radości i przeżywania każdej chwili życia naszych podopiecznych, nieuleczalnie chorych dzieci.

www.videotina.pl

Video Tina Studio to wysokiej klasy profesjonaliści świadczący usługi w zakresie fotografii i video-filmowania. Wieloletnie doświadczenie i ciągły rozwój stawiają nas wśród najlepszych. Oferujemy Państwu pełną i profesjonalną obsługę fotograficzną.

www.zapobraniem.com

Zaangażowanie, profesjonalizm, doświadczenie, talent – te elementy stanowią fundamenty, na których opiera się zespół muzyczny ZaPobraniem. Miejscem zainicjowania powstania tego band’u był Kraków, ale obecnie grupa występuje na terenie całego kraju. Nasz zespół coverowy został założony przez pięciu profesjonalnych muzyków. Współbrzmienie sekcji instrumentalnej i wokalnej to efekt wielu lat ćwiczeń, a także wspólnego grania i występowania na licznych wydarzeniach.

www.artmuz.krakow.pl

Warto postawić na dobry zespół muzyczny, to podstawa każdej udanej imprezy. Jeśli potrzebny Państwu zespół na wesele, lub inną imprezę muzyczną który rozkręci przyjęcie i porwie do tańca to z przyjemnością informujemy, że jesteśmy do Państwa usług.

 

www.delux24.pl

Zapraszamy Państwa do wynajęcia eleganckiego samochodu w stylu retro.Ten luksusowy kabriolet pomoże nadać każdej uroczystość wysoki prestiż i wyjątkowy styl. Każdy nasz Klient zyskuje również komfort związany ze stałą ceną, która nie jest zależna od czasu wynajęcia samochodu. Wszystko po to, aby Państwa uroczystość zmieściła się w planowanym budżecie.
Samochód jest repliką wykonana na nowych podzespołach zapewniających wysoka niezawodność.

www.styloweauta.com.pl

W naszej ofercie znajdują się niepowtarzalne limuzyny które uświetnią Twoją wyjątkową okazje taką jak Ślub. Oferujemy również transport gości zarówno w trakcie jak i po weselu na terenie Krakowa i okolic. Posiadamy przestronny, klimatyzowany samochód.

 

Opinie naszych Klientów